Каталог

Dr.OHHIRА® питний колаген №10
Питний колаген Dr.OHHIRА® — унікальна рідка формула колагену, розроблена японськими мікробіологами. Містить антивіковий комплекс: колаген, еластин і гіалуронову кислоту.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Курс прийому — 10 флаконів по 20 мл (2 упаковки). Тривалість одного курсу — 20 днів. У перші 5 днів рекомендується пити 1 флакон на день. Далі — по флакону кожен 3 день. Бажано вживати колаген ввечері. Рекомендується пройти 3-4 курси на рік.
Перед вживанням бажано проконсультуватися з лікарем.
Об'єм 200 ml
20 ml у день
від 25 років
1 уп./міс.
Преметабiотик Dr. OHHIRA®
Преметабіотик Dr. OHHIRA® — натуральна добавка преміум-класу. Є синбіотичним продуктом і містить пробіотики і пребіотики.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ: по одному пакетику на день, 3-7 разів на тиждень, краще – вранці, натще. Зміст саші видавити в рот і проковтнути. Можна запивати водою. Відкривши пакетик – одразу використати.


Тривалість прийому може залежати від причин розвитку дисбіозу та індивідуальних особливостей організму. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не застосовувати як основне джерело харчування.
1 саше на день
від 3 років
1 уп./міс.
30 саше
Пробіотик Dr. OHHIRA® №60
Пробіотик Dr. OHHIRA® — натуральна добавка преміум-класу. Є синбіотичним продуктом і містить пробіотики і пребіотики.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Рекомендується вживати 1-2 капсули на день, бажано ввечері і запиваючи водою.
Якщо раніше пробіотики не вживалися, перші дні рекомендується починати з 1-2 капсул вранці і ввечері (для створення мікрофлори). Пізніше можна приймати 1 капсулу на день. Перед вживанням бажано проконсультуватися з лікарем.
60 капсул
1-2 капсули на день
від 3 років
1 уп./міс.